DeltaForce

Система прижиму секцій Delta Force

Запорука доброго врожаю — можливість гарного розвитку кореневої системи. А впливає на таку можливість нерівномірне ущільнення ґрунту над насіниною. І немає великої різниці, чи буде таке ущільнення надмірним, і молодому паростку буде важко зійти, а кореневій системі розвинутись у всіх напрямках, чи буде воно замалим, коли волога швидко випарується, і насінина не отримуватиме поживні речовини в достатній кількості. Результат передбачуваний — нерівномірні сходи, втрачений потенціал врожаю

     

Гідравлічний прижимний циліндр системи DeltaForce вирішить таку задачу. Він в автоматичному режимі 5 разів на секунду змінюватиме  навантаження на секцію і забезпечть однакове задане ущільнення ґрунту над всіма насінинами.  Також в разі, якщо на полі існують переущільнені ділянки — накатана колія, наприклад, — система DeltaForce зможе навантажувати секцію з силою до 300 кг., чим забезчити роботу сошника по глибині висіву. 

Це єдина на сьогодняшній день система, яка працює «в оби два боки»: може як притискати секцію до ґрунту, так і підважувати її. На фото нижче наведений приклад роботи системи DeltaForce. Зліва — фактична робота гідроциліндру. Червоно-помаранчевий діапазон — робота на «дожимання» секцій, блакитно-фіолетовий — на «розвантаження». Справа — звіт про зебезпечення завданого ущільнення.