Сервіси супутникової корекції

Сервіси супутникової корекції для сільского господарства від Trimble

Неважливо, де ви знаходитесь. Неважливо, що ви вирощуєте. Trimble має рішення для позиціонування, яке відповідає вашим потребам. Trimble поставляє точні рішення для сільського господарства для всіх сезонів, всіх культур, всіх територій та всіх транспортних засобів. Знаючи, що вимоги точності кожного фермера різні, Trimble пропонує широкий спектр послуг, чи є у вас культури, що потребують точності до сантиметрів, або культури, які вимагають тільки точності до метрів.

Переваги

CenterPoint RTX

Висока точність <4 см (1,5 ″) сервіс корекції, доставлений через супутник. Ідеально підходить для посадки / висіву, обприскування та оброблення смуги.

.

CenterPoint VRS

Миттєвий доступ до виправлень рівня RTK у фіксованій мережі базових станцій. Ідеально підходить для посівних робіт, крапельного зрошення та вирівнювання землі.

.

RangePoint RTX

Доступний сервіс корекції середньої точності, що забезпечує <15 см точність для проходження позиціонування через супутник. Ідеально підходить для широкого застосування.

OmniSTAR

Пропонується широкий спектр супутникових або стільникових послуг корекції від <10 см до <1 метра. Ідеально підходить для обприскування, розкидання, обробітку ґрунту та багато іншого.

Trimble xFill

За допомогою технології Trimble RTX, Trimble xFill забезпечує бездоганну, сантиметрову резервну корекцію через супутник, якщо джерело сигналу RTK або VRS переривається.

.